KLIENCIRELACJE ZAUFALI NAM REFERENCJE

RELACJE

Relacje są najcenniejsze

Dobre realacje tworzą się latami i trwają przez lata. Mamy to szczęście, że wielu z naszych Klientów jest z nami już kilkanaście lat. Cenimy sobie te kontakty i te relacje, to dla nich warto prowadzić ten biznes, są esencją naszej pracy. Miło patrzeć na twarz zadowolonego Klienta i miło otrzymać od niego wspaniałą rekomendację.

Dziękujemy Naszym Klientom
Zaufali nam

ZAUFALI NAM

Referencje

CZT POMORZE

"Firma SITER wykonała dla nas serwis internetowy projektu realizowanego wspólnie przez Politechnikę Gdańską oraz Uniwersytet Gdański. Rzetelność, profesjonalizm oraz doświadczenie we współpracy z renomowanymi klientami to mocne strony SITER."


prof. dr hab. inż. Andrzej Zieliński
Prorektor ds. Współpracy i Programów Międzynarodowych
PTC SECURITY SYSTEMS

"Projekty przygotowywane przez firmę SITER są niezwykle ciekawe i bardzo wyróżniają się na tle innych o podobnej tematyce. Wszystkie realizacje wykonane przez firmę SITER stworzyły nowoczesny i profesjonalny wizerunek naszej firmy. "


Jacek Lipski
Dyrektor Zarządzający
LEAN IDEA

"Indywidualne podejście do klienta podczas fazy projektowania, kreatywne podpowiedzi przy tworzeniu logo i księgi identyfikacji CI oraz strony internetowej. Z pełną satysfakcją polecamy skorzystanie z usług firmy SITER, jako doświadczonego, slidnego i kompetentnego partnera biznesowego."


Alicja Domachowska
CEO
COMEX SA

"Profesjonalna obsługa, nieszablonowe podejście do oczekiwań klienta, elastyczność i cierpliwość to cechy, które oferuje Siter."


Paweł Kwiatkowski
Dyrektor Techniczny / Członek Zarządu
SEMEKO

"Z przyjemnością i pełnym przekonaniem możemy wystawić firmie SITER jak najlepsze rekomendacje i polecić jako godnego zaufania partnera oraz solidnego wykonawcę stron internetowych."


Agnieszka Knoff
Marketing Manager
BCB

"Współpraca z SITER okazała się niezwykle profesjonalna i w pełni satysfakcjonująca. Powierzając nasze projekty mamy pewność i gwarancję najwyższej jakości usługi, profesjonalnego doradztwa oraz realizacji na najwyższym poziomie."


Maciej Maciejczyk
Prezes Zarządu

SITERAGENCJA INTERAKTYWNA
SOFTWARE HOUSE