SITERFIRMA NASZE WARTOŚCI ZESPÓŁ DLACZEGO

Firma

Agencja Interaktywna i Software House

SITER powstał w 2000 roku. Do bycia silną i rozpoznawalną marką potrzebowaliśmy 6 lat. Od 2006 roku nasza firma bardzo dynamicznie się rozwija, wykonując kilkaset realizacji dla Klientów z Polski i zagranicy. Z sukcesami wdrażamy proste jak i bardzo zaawansowane rozwiązania. Nie dzielimy Klientów na dużych i małych, pracujemy dla każdego i dla każdego mamy odpowiedni produkt, czy usługę.

Klienci

Nasze wartości

"Pracujemy dla Ciebie, szybko i skutecznie"

To nasz slogan, który towarzyszy nam od lat i który oddaje charakter naszej pracy i podejście do Klienta. Dajemy to, co chcielibyśmy sami otrzymać. Nasze realizacje są oryginalne, unikalne i dopasowane do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. Drogi czytelniku tej strony, sprawdź nas, zapraszamy!

Portfolio

Zespół

Iza

AM
Odpowiedzialna za projekty graficzne, identyfikację oraz UX Design. Uwielbia konie i Trance Vocal.

Jurek

PM / PC
Odpowiedzialny za zarządzanie projektami i relacjami z Klientami. Lubi aktywność na rowerze.

Michał

CIO
Zarządza zespołem programistów i spina projekty do kupy. Lubi poranną kawę i ceni sobie święty spokój.

Bartosz

CTO
Wytycza trendy naszych stron i aplikacji, wyłapuje nowe technologie. Jego pasją jest fizyka kwantowa.

Piotr

IMM
Opracowuje strategie marketingowe, zarządza zespołem d/s marketingu internetowego. Lubi gadżety.

Dlaczego SITER?

Doświadczenie i wiedza

SITER jako w pełni świadoma, silna i stabilna marka działa na rynku od 2006 roku, obsługując w sumie kilkuset klientów z Polski oraz zagranicy jako Agencja Interaktywna i Software House.

Wysokie standardy

Zawsze dbaliśmy o trzymanie się standardów dotyczących tworzenia naszych projektów, zawsze jesteśmy na czasie, a nawet wychodzimy nieco w przyszłość, przewidując trendy.

Najwyższa jakość

Klient zadowolony, to klient powracający oraz polecający nas dalej. Dlatego dbamy o najwyższą jakość naszych realizacji, by były ciekawe, świeże i maksymalnie funkcjonalne.

Najnowsze technologie

Nasze realizacje są oparte o najnowsze dostępne na rynku technologie. Mamy dostęp do wszystkich standardów stosowanych obecnie urządzeń mobilnych i desktopowych.

Gwarancja satysfakcji

Jesteśmy tak pewni swojej skuteczności i jakości, że na nasze produkty i usługi dajemy gwarancję. Zapewniamy ciągłą pomoc techniczną i doradztwo, często bezpłatnie przez lata.

Skuteczne rozwiązania

Po latach pracy w branży internetowej, mamy wyczucie i rozeznanie co działa najlepiej, a co warto omijać i sugerujemy naszym Klientom najskuteczniejsze rozwiązania.

SITERAGENCJA INTERAKTYWNA
SOFTWARE HOUSE